MAISHA.

Take Action

$100,010 of $300,000 raised

Notice: Test mode is enabled. While in test mode no live donations are processed.

$

Give a Custom Amount

Personal Info

Donation Total: $10.00

Fundacja”Iskierka Nadziei”

Cel działalności

Celem Fundacji jest dzialalność pożytku publicznego polegajaca na wspieraniu działań opiekuńczo-rehabilitacyinych oraz wychowawczych z uwzględnieniem zachowań pro-zdrowotnych u osób niepelnosprawnych intelektualnie, przebywających w Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci i w Zdunach, a także wspieraniu osób niepelnosprawnych z poza wymienionego Domu jeśi środki finansowe Fundacji na to pozwolą.

Przekaż nam swój 1%

W imeiniu naszych podoopiecznych, dziękujemy za wszelką, nawet najdrobniejszą pomoc.

Parafia w Zdunach

Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia Sw. Wincentego A Paulo

Second Couse

Fusce a ante nisl, vitae pretium enim. Nunc imperdiet iaculis augue nec porta! Phasellus.

First Couse

Third Couse

Program One

Fusce a ante nisl, vitae pretium enim. Nunc imperdiet iaculis augue nec porta! Phasellus congue sapien eget libero ornare lobortis. Aliquam sit amet nulla velit, in posuere tellus. Nul lorem.

Program Two

Program Three